У меня например нет доступа к Ship Cover и архивам /// В мене теж звісно. Але якщо в тебе нема доступна, знайди того кому ще це цікаво і є доступ, потоварищуй і користуйся. //// При этом знаю что Равен/Робертс их хорошо проработали. <<<А от Джон Френч каже що багато папок ніхто не брав років з тридцятих. /// Поэтому когда есть утверждения противоречащие их работам, без аргументирования и отсылки к источникам, я отношусь к этому с большим скепсисом. И <<< Отнюдь, ви відноситесь із скепсисом тому, що це не узгоджується з сталими уявленнями, а для самозаспокоєння придумали що я працюю по пам'яті. Так я можу десь помилитись, як помилився з максимальною товщиною профвля Ме-109 по Сах, але що це міняє? Що це міняє що я даю інші уявлення? Помилки легко поправити, але от твердження " Фішер бачив ідеалом новий варіант Рінауна" не стане правдою :) /// Очень зря что не обосновали. <<<Ми домовились з Джон Френчем що він перестане рощмінюватись на інет повідомлення, а таки сяде і напише книгу про Фішера, його погляди, погляди адміралів, як зародилось понятіє Лінійний крейсер, хто яке в нього вкладав значення і що з цього вийшло. І так Фішер не зміг построїти жодного ЛКр так як він його уявляв. /// . А то как-то у меня сложилось абсолютно другое впечатление. Британские адмиралы сильно опасались что возникнет соблазн поставить ЛкР в линию. Потому что все понимали что по задачам и ТТХ это БрКр переросток. <<< Британські адмірали це десь як Американські імперіалісти, Який конкретно адмірал, і коли? У всіх них були свої ідеї, в них були свої групи підтримки, свої зв'язки з політиками , корабелами і т.д.
/// У самого Фишера было желание слить ЛкР и Лк в один тип. Но в качестве идеала он на момент проектирования Инвинсибла представлял Броненосец второго класса Ринаун. В линию он его ставить не собрался, но Лк тягаться да. При этом для Инвинсибла хотел 254-мм. На 305-мм его уже уговорили. При этом после Дредноута стал инициатором Проекта Х с вооружением и бронированием Дредноута и 25-узловой скоростью Инвинсибла. Вот это уже да, был бы прообраз быстроходного линкора. И только на этапе Р-Р он уже да, дошел до белых слонов <<< Здається в жж я спеціально опубліковані збірку постів людини яка працює з особистим архівом Фішера, архівом Віккерса і з центральним архівом, де досить подробно розібрані погляди Фішера і сома були построєні слони, і чому вони були такими, а також які наслідки це мало. І що? Ви знову зараз мені повторюєте теорію не мающую відношення до того як реально були і розвивались події в реалі. Наприклад серія лінкорів Х мала і 22 у проекти, і що? Фузіон це тільки один з багатьох. А 10" і 9.2" проекти дредноута і ібла в перша чергу були тому що Фішер прийшов на обіцянці економії бюджета. І тому він не хотів олл біг ганами виходити за тоннаж останніх ЕБр і БрКр.і унеможливили це японці з Акі/Сатсумою(які в ісходніку олл біг гани) з Цукубою і італійці з Регіною Єленою. І гегезіс і ібла і Дреда вже повністю разобраний по документам, папкам, переписці і документації, а не по анекдотам. Ось я вам тут дав два документа з шип ковер Р-Р і ви навіть не помітили.
///Но то что он рассматривал в линию он ставить тоже не собирался. <<< Навіть у Ревена/Роберта в ТЗ на ібл є задача швидкого крила лінії, так як же ні коли так? Те що він не збирався ставити в лінію проти дредноутів- так. /// Инвинсибл не имел защиты от 305-мм. <<< Відповів. ///
Потому что по смыслу вроде как это "небольшой дешевый ЛкР с возможностью быстрой постройки для замены линкора <<<< Характерной чертой всего оружия и вооружений позднего модерна было его приспособленность к массовому производству. Унификация, стандартизация и массовое производство. Ради этого часто даже шли на ухудшение качества и боевых свойств. Решало все количество при приемлемом уровне боевых свойств. Это правило было главным во всех видах вооружений, немцы заигравшись с Тигром в конечном счёте явно проиграли, впрочем это другой разговор. В флотских делах все было так же. Почти. Потому, что было одно исключение - линкор. Даже авианосцы, капиталшипы позднего модерна, полностью подчинились правилам массового производства, но не линкоры. Они так и остались продуктом краснодеревщика. Де тут сказано те що ви написали?
no subject
Date: 2024-04-14 07:27 pm (UTC)/// В мене теж звісно. Але якщо в тебе нема доступна, знайди того кому ще це цікаво і є доступ, потоварищуй і користуйся.
////
При этом знаю что Равен/Робертс их хорошо проработали.
<<<А от Джон Френч каже що багато папок ніхто не брав років з тридцятих.
///
Поэтому когда есть утверждения противоречащие их работам, без аргументирования и отсылки к источникам, я отношусь к этому с большим скепсисом. И
<<<
Отнюдь, ви відноситесь із скепсисом тому, що це не узгоджується з сталими уявленнями, а для самозаспокоєння придумали що я працюю по пам'яті. Так я можу десь помилитись, як помилився з максимальною товщиною профвля Ме-109 по Сах, але що це міняє? Що це міняє що я даю інші уявлення? Помилки легко поправити, але от твердження " Фішер бачив ідеалом новий варіант Рінауна" не стане правдою :)
///
Очень зря что не обосновали.
<<<Ми домовились з Джон Френчем що він перестане рощмінюватись на інет повідомлення, а таки сяде і напише книгу про Фішера, його погляди, погляди адміралів, як зародилось понятіє Лінійний крейсер, хто яке в нього вкладав значення і що з цього вийшло. І так Фішер не зміг построїти жодного ЛКр так як він його уявляв.
///
. А то как-то у меня сложилось абсолютно другое впечатление. Британские адмиралы сильно опасались что возникнет соблазн поставить ЛкР в линию. Потому что все понимали что по задачам и ТТХ это БрКр переросток.
<<< Британські адмірали це десь як Американські імперіалісти, Який конкретно адмірал, і коли? У всіх них були свої ідеї, в них були свої групи підтримки, свої зв'язки з політиками , корабелами і т.д.
///
У самого Фишера было желание слить ЛкР и Лк в один тип. Но в качестве идеала он на момент проектирования Инвинсибла представлял Броненосец второго класса Ринаун. В линию он его ставить не собрался, но Лк тягаться да. При этом для Инвинсибла хотел 254-мм. На 305-мм его уже уговорили. При этом после Дредноута стал инициатором Проекта Х с вооружением и бронированием Дредноута и 25-узловой скоростью Инвинсибла. Вот это уже да, был бы прообраз быстроходного линкора. И только на этапе Р-Р он уже да, дошел до белых слонов
<<< Здається в жж я спеціально опубліковані збірку постів людини яка працює з особистим архівом Фішера, архівом Віккерса і з центральним архівом, де досить подробно розібрані погляди Фішера і сома були построєні слони, і чому вони були такими, а також які наслідки це мало. І що? Ви знову зараз мені повторюєте теорію не мающую відношення до того як реально були і розвивались події в реалі. Наприклад серія лінкорів Х мала і 22 у проекти, і що? Фузіон це тільки один з багатьох. А 10" і 9.2" проекти дредноута і ібла в перша чергу були тому що Фішер прийшов на обіцянці економії бюджета. І тому він не хотів олл біг ганами виходити за тоннаж останніх ЕБр і БрКр.і унеможливили це японці з Акі/Сатсумою(які в ісходніку олл біг гани) з Цукубою і італійці з Регіною Єленою. І гегезіс і ібла і Дреда вже повністю разобраний по документам, папкам, переписці і документації, а не по анекдотам.
Ось я вам тут дав два документа з шип ковер Р-Р і ви навіть не помітили.
///Но то что он рассматривал в линию он ставить тоже не собирался.
<<< Навіть у Ревена/Роберта в ТЗ на ібл є задача швидкого крила лінії, так як же ні коли так? Те що він не збирався ставити в лінію проти дредноутів- так.
///
Инвинсибл не имел защиты от 305-мм.
<<< Відповів.
///
Потому что по смыслу вроде как это "небольшой дешевый ЛкР с возможностью быстрой постройки для замены линкора
<<<<
Характерной чертой всего оружия и вооружений позднего модерна было его приспособленность к массовому производству. Унификация, стандартизация и массовое производство. Ради этого часто даже шли на ухудшение качества и боевых свойств. Решало все количество при приемлемом уровне боевых свойств. Это правило было главным во всех видах вооружений, немцы заигравшись с Тигром в конечном счёте явно проиграли, впрочем это другой разговор. В флотских делах все было так же. Почти. Потому, что было одно исключение - линкор. Даже авианосцы, капиталшипы позднего модерна, полностью подчинились правилам массового производства, но не линкоры. Они так и остались продуктом краснодеревщика.
Де тут сказано те що ви написали?